MÖBLER / Bord / Skrivbord 3821708

nr 382 1708

Skrivbord

England, längd: 150, djup: 90, höjd: 77, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

300 kr

Såld:

800 kr

måndag 17 oktober 2005

16/10 16:03:55 1      ledande budet*

Tenn
Metalliskt grundämne; Sn. Förekommer främst i mineralet kasseteri; tennsten.
Silver
Mässing
Farstagods